Austerlitz Adventure

Austerlitz Adventure Facebook Austerlitz Adventure RSS Austerlitz Adventure YouTube Channel

Seznam přihlášených na AusterlitzMan 2018

Na této stránce můžete naleznout seznam přihlášených na letošní ročník AusterlitzMan aneb Triatlon pro každého. Také si zde můžete zkontrolovat, zda Vaše startovné v pořádku dorazilo na náš účet.

Kategorie MI

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
vaclavjakubo
ViktorPoláčekNE
ŠtěpánMaleňák
OtakarŠafr
TomášMrázChallenge

Kategorie MII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
LukášDoležal
´PatrikSlabýOrel Křenovice
AlexHonsGrupa Myslínka
JiříSedláčekGrupa Myslínka
DanielMargušGrupa Myslínka
jiřízavřelelite sport boskovice
BrunoBauerPedagogové ze Slavkova
AdamHroza
LukášKnapecAtletika Slavkov u Brna

Kategorie MIII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
JakubObrVSK Brno
FilipHrňaAtletika Slavkov u Brna
PetrOdehnalAtletika Slavkov u Brna
OndřejŠimek
DenizČardžić
Elijah ShaiSelingerAC Moravská Slavia
JakubNovák
FilipZatloukalAC Moravská Slávia
VaclavPolachAtletika Slavkov u Brna
JanČervinka
PetrVišvaderSK Líšeň
LukášPinkATK Šlapanice
LukášPinkATK Šlapanice

Kategorie MIV

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
JanAndrýsekAtletika Slavkov u Brna
AlexRyšavýGrupa Myslínka
OndřejOpletal
MarekRobeš

Kategorie MV

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a

Kategorie MVI

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a

Kategorie MVII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
VítKotolanzkusím to 🙂
OndřejŠoukalKing´s Cycles
RadimHolásekSpartan race Vyškov
KamilRybicki
MartinBarákbába
LukášChrásteckýAtex
MichalVyplašilindividual
BřetislavRohel
pavelJančaTJ Sokol Klobouky
MatějČervinkaAusterlitz Adventure
PetrMalounek
TomášTihlařík
JakubCísařLazyTrail
DavidCísařLazyTrail
JanHotařTakine Team
PetrHubáček
PavelHerman
RomanTupa
Tomáš KroupaKroupaKONRAD TEAM
JosefGonda
MatoušVojtek
PavelPučeraSK Degart
RadovanKyjovskýCykloKyjovský
AdamHoza
MichalZáhora
MichalZáhora
MichalŠtrublSK Mokrá Hora
MartinLeitnerASK Slavkov
JanOpletalTRIATLON MORAVSKY KRAS
JanCiganek
AdamSmažák
RadekNeužil
JURAJVargaExtra Brno
MartinHroza
AntonínSlováček
RadekMrázChallenge
LukášKrejčíř

Kategorie MVIII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
TomášHrňaAtletika Slavkov u Brna
PetrAndrýsekCognito.CZ
JiriSkotalHumpolec
KamilSchneiderErholung Bolatice
PetrHonsBrno
PavelLernbecherEurofoam
VlastimilDurák
JasminČardžić
RostislavPavelka
MartinSobotka
PetrŽižlavskýPedagogové Slavkov u Brna
JakubZatloukalMove Gym
CyrilKlinkovský
MilanFilipec
MartinBrűcknerAmatérský club Démon bike
PavelPohankaLotrando Brno
RadekČervinka
TomášDoležalVarani Brno
PavelStehlíkVP Agro

Kategorie MIX

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
DanielGladišVltava Fund Team
PavelKrajsaSQ Viktoria
PavelGalata
MartinPelák
MartinPelák
Antonín KuběnaKuběnabába

Kategorie MX

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a

Kategorie ZI

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
NikolGondová

Kategorie ZII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
AnnaSlabá
MichaelaBoudná
EmaZatloukalováAC Moravská Slávia
julieJakubova
ApolenaPechová

Kategorie ZIII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
RozálieZávodnáAtletika Slavkov
AlexandraDurákovaAtletika Slavkov u Brna
MonikaDočekalováGrupa Myslínka
ErikaSpáčilová
AlžbětaSuchomelováAHA Vyškov
adélaZavřelováelite sport boskovice
RozálieMaleňáková
VeronikaDoležalováVolejbal Újezd u Brna

Kategorie ZIV

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
TerezaFigurováHT BAPAEL club
MichaelaDrápalOrel Křenovice
ŠarlotaBauerováPedagogové ze Slavkova

Kategorie ZV

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
AdrienaJedličková
VeronikaAndrýskováAtletika Slavkov u Brna
SáraGladišováVltava Fund Team

Kategorie ZVI

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a

Kategorie ZVII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
LenkaPřikrylováfKlidu sport team
LenkaVenerovaAlfa Tri Team
EvaTihlaříková
HelenaFlodrová
JitkaZwienerová
GabrielaPellová
BarboraLukšíková
lenkalostakova
LucieVaculova
MáriaMrázováChallenge
PetraKoloničnáfKlidu

Kategorie ZVIII

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
MonikaMaryšlerováRSFK

Kategorie ZIX

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a

Kategorie ZX

jménopříjmenísportovní klubzaplatil/a
  • Autotransport Matuštík s.r.o.
  • Elektro-pegas, s.r.o.
  • Golf hotel Austerlitz
  • KF GIPS, s.r.o.
  • KPK autoopravna s.r.o.
  • Hospůdka U dvou kapříků
  • CMC Heating, s.r.o.
  • Fit Studio Slavkov
  • Jan Martinek Photography
  • SHOCart
  • Tomáš Hájek Photographer
  • Kaláb
  • Cyklo Kyjovský
  • ONEbit hosting - domény, webhosting, servery
  • Slavkovský pivovar
  • iMi Partner, a.s.
  • Nářadí Slavkov, s.r.o.
  • město Slavkov u Brna
  • Junák Slavkov u Brna
  • restaurace Na Hradbách
  • PneuSlavkov

E-shop

Archiv akcí

Ztráty a nálezy