Austerlitz Adventure

Austerlitz Adventure Facebook Austerlitz Adventure RSS Austerlitz Adventure YouTube Channel

Seznam přihlášených na AusterlitzMan 2019

Na této stránce můžete naleznout seznam přihlášených na letošní ročník AusterlitzMan aneb Triatlon pro každého. Také si zde můžete zkontrolovat, zda vaše startovné v pořádku dorazilo na náš účet.

Muži

jménopříjmeníkategoriesportovní klubzaplatil/a
JáchymKoudelkaMI
OliverBajkoMII
DominikČernýMIIOrel Vyškov
AlexHonsMIIKönigboys
AdamHrozaMII
JiříJuráčekMII
DanielMargušMIIKönigboys
JiříSedláčekMIIKönigboys
MikulášStojarMII
ŠtěpánHajnMIIIPawlansky Team
PetrOdehnalMIIIAtletika Slavkov u Brna
PatrikSlabýMIIIOrel Křenovice
MarekŠobMIII
FilipZatloukalMIIIAC Moravská Slavia Brno
JanAndrýsekMIVSCM Aspire Brno
JanČervinkaMIV
JanČervinkaMIV
MartinJelínekMIVBeach volejbal slavkov
MiloslavJeřábekMIVMFK Vyškov
DavidJeřábekMIVMFK Vyškov
LukášPinkMIVATK Šlapanice
OndřejŠimekMIVAtletika Slavkov u Brna
FilipWinterMIV
VladimírDrápalMIX
MilanFarářMIX
CyrilKlinkovskýMIXSlavkov u Brna
PavelKrajsaMIXCK Velonet Brno
Pavel NosekNosekMIXASK Slavkov
RomanPůčekMIXOD iRO
ŠimonFilipMV
AdamProchazkaMVSpacirGang
NikolaSvobodníkMVATK Šlapanice
KryštofVinteraMVAHA Vyškov
TomášKrupicaMVIATK Šlapanice
RichardResMVI
MartinBarákMVIIBába
FilipBergmannMVIIVEUS
JanCigánekMVIIMarefy
LukášCintulaMVIIENDEKA BASSTA team
JakubCísařMVIIHoneywell
ZdeněkCoufalMVII
PetrDospivaMVIIBastr Bajkrs
MarekDostálMVII
JakubDrobnýMVII
JosefGondaMVII
JaroslavHanzlíkMVII
JanHotařMVIITakine Team
Martin HrozaHrozaMVII
JiříHřibaMVII
JanChlapekMVIITreninkové centrum Brno
LukasChrásteckýMVIIAtex
JiříIlčíkMVII
PetrJelínekMVII
TomášKalinaMVIIČertův gang
TomasKapounekMVII
Vít KotolanKotolanMVIIzkusím to 🙂
ŠtěpánKoukalMVIITréninkové Centrum Brno
Tomáš KroupaKroupaMVIIKonrad tools team
JiříKřížMVIILíné vši
MichalKubišMVII
Jakub KutálekKutálekMVII
AntonínMalíkMVII
PetrMalounekMVII
JanMaňákMVII
JaroslavMechuraMVII
RadekMrázMVII
Adam NepejchalNepejchalMVII
GraemeorrMVII
PavelPiskačMVIIHorizontal Brno
Lukáš PlachýPlachýMVIIKoblížek TEAM
David PlundrákPlundrákMVIIRSFK
Josef PolášekPolášekMVII
DavidŘihánekMVII
LadislavSekerkaMVII
JiříSochorMVIIŽivělaCup
ZdeněkŠťastnýMVIIENDEKA BASSTA team
RadimŠtaudMVIIBastr Bajkrs
TomášTihlaříkMVII
Hector AndresTinoco NavarroMVII
JanTomečekMVII
RomanTupaMVII
LuděkUsnulMVIIVEUS Vyškov – kola Usnul
JurajVargaMVII
LiborVojtekMVIIENDEKA BASSTA team
MichalZáhoraMVIIAlkoholismus Slavkov
DavidAdámekMVIII
PetrAndrýsekMVIIICognito.CZ
MartinBurianekMVIII
MiroslavČernýMVIIIVonotoňákpude
RadekČervinkaMVIII
MartinDankoMVIII
ZbyněkHajnMVIIIPawlansky Team
HanušHondlMVIII
PetrHonsMVIII
PetrHonsMVIIIKönigboys
LuděkJedličkaMVIII
MarianJudasMVIIIKroměříž
LubošKleisMVIII
FilipKošťákMVIIIVichr z Jizerek
PavelLernbecherMVIIIEurofoam
DaliborMaňasMVIII
JiříMartinovičMVIIIASK Slavkov
MikulášProcházkaMVIII
Prochazka MartinProchazkaMVIIISpacirGang
TomášSadílekMVIIIŽluté ponožky
PetrSedláčekMVIII
Martin SobotkaSobotkaMVIII
PavelStehlíkMVIIIVP Agro
JanŠkvařilMVIIIBlansko
MichalTrnavskýMVIII
PetrVinteraMVIIIAHA Vyškov
MartinVintrlikMVIII
MsrtinVintrlikMVIIIKřepice
DrahomírVRBAMVIIIKoryčany Bikers
JakubZatloukalMVIIIMove Gym Brno
PetrŽižlavskýMVIIIPedagogové Slavkov
JiříBubeníkMXorel Vyškov
František KubínekMXSpSb Vévoda Blažovice
PetrMejzlíkMXTJ Spartak Třebíč

Ženy

jménopříjmeníkategoriesportovní klubzaplatil/a
MaruškaHelánováZIRychtář TRI !!!
MayaŠafaříkováZI
SáraZatloukalováZIAC Moravská Slavia Brno
TerezaFilipováZIIAHA Vyškov
HedvikaKoudelkováZII
TerezaLužovaZIIAtletika Slavkov u Brna
ApolenaPechováZII
EmaŠafaříkováZII
EmaZatloukalováZIIAC Moravská Slavia Brno
RozálieMaleňákováZIIIAtletika Slavkov
MichaelaPinkováZIIITJ Stadion Brno
JolanaProcházkováZIII
NikolŠobováZIII
TerezaVyšehradskáZIII
MonikaDočekalováZIVKöniggirl
LeonaProcházkováZIV
LucieSlabáZIVOrel Křenovice
AlžbětaSuchomelováZIVAHA Vyškov
RozálieZávodnáZIVAtletika Slavkov u Brna z.s.
MichaelaDrápalováZVOrel Křenovice
AdrienaJedličkováZV
VeronikaAndrýskováZVIAtletika Slavkov u Brna
TerezaMazlováZVIAK AHA Vyškov
katerinahemzalovaZVII
Ivana CholkováCholkováZVIIPKKBr
PavlínaJordánováZVIIENDEKA BASSTA team
PetraKoloničnáZVIIKalda team
RenataMáslováZVII
JanaŠnajdárkováZVII
LucieVaculováZVIIRUN&MUM
LenkaVenerováZVIIAlfa Tri Team
GabčaHalodováZVIII"Sobě pro radost ;-)"
GabrielaPellováZVIII
  • Autotransport Matuštík s.r.o.
  • Elektro-pegas, s.r.o.
  • Golf hotel Austerlitz
  • KF GIPS, s.r.o.
  • KPK autoopravna s.r.o.
  • Hospůdka U dvou kapříků
  • CMC Heating, s.r.o.
  • Fit Studio Slavkov
  • Jan Martinek Photography
  • SHOCart
  • Tomáš Hájek Photographer
  • Kaláb
  • Cyklo Kyjovský
  • ONEbit hosting - domény, webhosting, servery
  • Slavkovský pivovar
  • iMi Partner, a.s.
  • Nářadí Slavkov, s.r.o.
  • město Slavkov u Brna
  • Junák Slavkov u Brna
  • restaurace Na Hradbách
  • PneuSlavkov

Běh Slavkovem '19

E-shop

Archiv akcí