Austerlitz Adventure

Austerlitz Adventure Facebook Austerlitz Adventure RSS Austerlitz Adventure YouTube Channel

Seznam přihlášených na AusterlitzMan 2022

Na této stránce můžete naleznout seznam přihlášených na letošní ročník AusterlitzMan aneb Triatlon pro každého. Také si zde můžete zkontrolovat, zda vaše startovné v pořádku dorazilo na náš účet.

Muži

jménopříjmeníkategoriesportovní klubzaplatil/a
VáclavKlakurkaMIAD Team
ViktorKravalMIano
LukášSedláčekMIKönigboysano
TomášKolníkMII
JáchymKoudelkaMII
LukášKozmonMIIano
ŠtěpánMargušMIIano
RichardNovákMIIRunningZone Brnoano
MartinRozehnalMIIano
FilipRozehnalMIIano
AdamSlezáčekMIIAtletika Slavkov u Brnaano
DominikSzajerMIIAtletika Slavkov u Brnaano
MatyᚊteflMIIano
DominikZáhoraMIIano
MichalHrabovskýMIIIFK Drnoviceano
OskarKachlíkMIIISki klub Victoria Brnoano
ŠtěpánMaleňákMIIIAtletika Slavkovano
JakubMazuraMIIIR2 team
MikulášStojarMIIIano
OtakarŠafrMIIIFavorit Brnoano
SamuelTišnovskýMIIIano
DanielMargušMIVFénix Sportano
JiříSedláčekMIVKönigboysano
PatrikSlabýMIVOrel Křenoviceano
MichalAdamecMIXano
TomášBůbelaMIXano
RostislavCichraMIXTJ Sokol Vranováano
PavelDrápalMIXOrel Křenoviceano
PavelGalataMIXano
DanielGladišMIXVltava Fund Ski team
KarelKachlíkMIXSki klub Victoria Brnoano
JanKovandaMIXano
Antonín KuběnaKuběnaMIXBábaano
OndřejLeitnerMIXano
Ivo LužnýLužnýMIXTTC Olomouc
PavelNosekMIXASK Slavkov
BretislavRohelMIXano
RichardStojarMIXano
LiborTesařMIXano
JanKlobásaMVano
Šimon MelicharMelicharMVBrno triatlon team
JáchymŠafránekMVElite Sport Boskovice
FilipZatloukalMVBrno triatlon teamano
Vojtěch NovákNovákMVISporton Šumperk,z.sano
JáchymŠafránekMVIElite Sport Boskoviceano
TomášBerkaMVIIano
LukášCintulaMVIIENDEKA BASSTA teamano
LukášČernýMVIIGlobal IT Centerano
JaroslavČernýMVIISokol marefyano
LukášJakubčíkMVIIano
VáclavKlakurkaMVIIAD Teamano
ZbyněkKonečnýMVIIGlobal IT Centerano
Michal KošíkKošíkMVIIano
PetrKozmonMVIIano
PetrKravalMVIIano
JiříKřížMVIIano
MichalKubišMVIIGlobal IT Centerano
MartinLeitnerMVIIano
MichalMalíkMVIIano
JanMatyasMVIIZivelacup
JanMatyasMVIIZivelacup
DmitriiMisharovMVIIano
DmitriiMmisharovMVII
MilanMrvaMVIIano
AlešPalátMVIIano
JanRočekMVIIano
BřetislavRohelMVIIano
FilipSlabotinskýMVIIKalda Teamano
AntonínSlováčekMVIIano
AlbertStehlíkMVII
AdamŠauerMVIIGlobal IT Centerano
PavelŠmedekMVIIano
FilipŠolcMVIIBARNEX SPORTano
FilipŠteflMVIIano
TomášTihlaříkMVIIGlobal IT Centerano
LukasVacekMVIIano
MichalVašinaMVIIano
Lukas VozdeckyVozdeckyMVIIano
RomanVykouřilMVIIano
MichalZáhoraMVIIano
VladimírZelinkaMVIIano
MartinŽiakMVIIGlobal IT Center
MartinBarákMVIIIBábaano
Jindrich BendaBendaMVIIIbrněnská lamaano
MichalBoudnýMVIIIano
LadislavČechMVIIIGlobal IT Centerano
MiroslavČernýMVIIIVonotoňákpudeano
MartinDankoMVIIIano
VladimirHartmannMVIIIRSFK
PetrHrabovskýMVIIIRACERS / AK Drnoviceano
MarekIndraMVIIIano
DavidKnotekMVIIIDobytčáciano
Filip KošťákKošťákMVIIIVětřík z Jizerekano
VítKotolanMVIIINěmčanyano
PatrikKreutzerMVIIIPata - Kobeano
AlešKubátMVIIIGlobal IT Centerano
LiborLaichmannMVIIIano
MartinLátalMVIIIano
AndrejLúčMVIIIano
JosefMachůMVIIILíšeňští sršniano
PetrMalounekMVIIIano
IvanMarekMVIIIano
RenéMargušMVIIIano
Petr MazálekMazálekMVIIIano
PetrMazuraMVIIIR2 team
StanislavMixaMVIIIano
Michal NesrstaNesrstaMVIII2B WINNER TEAMano
ViktorNovotnyMVIIIano
Aleš SeluckýSeluckýMVIIIano
TomášSerbaMVIII
Michal SlezáčekSlezáčekMVIII
MilanSmutnýMVIIISK SKOL Brno
MartinSobotkaMVIIIano
JiříSochorMVIIIZivelacup
PetrSpáčilMVIIIano
PavelStehlíkMVIIIVP Agroano
MartinŠtěpánekMVIIIENDEKA BASSTA teamano
JiříŠustrMVIIISilný Team Uničovano
JaroslavTrochtaMVIII2BWinner Teamano
DaliborUhlirMVIIIRSFKano
MartinVintrlikMVIII
JakubZatloukalMVIIIMove Gymano
PetrŽižlavskýMVIIIPedagogové Slavkovano
JiříBubeníkMXBT Račice
AndreasEttlingMXGlobal IT Centerano
PavelKrajsaMXForza Bianchi
FrantišekKubinekMXSpsb, orel blazoviceano
PetrMejzlíkMXTJ Spartak Třebíčano
Seifer OldrichOldrichMXKHS Zlinano
MilanPotáčekMXAsi dobrý oddíl...ano

Ženy

jménopříjmeníkategoriesportovní klubzaplatil/a
SáraKozmonováZIano
LeonaEclerováZIIElite Sport Boskoviceano
LucieHrabovskáZIIAHA Vyškovano
JustýnaIndrováZII
AnnaKlakurkováZIIAD Team
MagdalénaStojarováZIIano
SáraZatloukalováZIIKPSP Kometa Brnoano
AntonieČudkováZIIIAspire SCM Brnoano
MichaelaKotolanováZIIIAtletika Slavkovano
HedvikaKoudelkováZIII
AnetaLátalováZIIIano
JulieMargušováZIIIano
VeronikaRohlováZIII
VeronikaRohlováZIIIinTrener Opavaano
BarboraNovákováZIVSK TRASKO VYŠKOVano
Anne-MarieStojarováZIVano
AnnaŠafránkováZIVElite Sport Boskoviceano
Ivona HégrováHégrováZIXValím Valím Hostěrádkyano
LibušeRohlováZIXano
Iveta ViceníkováViceníkováZIXAsi dobrý oddíl...ano
LucieKoudelkováZVElite Sport Boskoviceano
LucieSlabáZVOrel Křenoviceano
MichaelaDrápalováZVIOrel Křenoviceano
AdélaZavřelováZVIElite Sport Boskoviceano
KláraFabíkováZVIIano
Lenka FilipováFilipováZVII
HelenaFlodrováZVIIano
ŠárkaKrobotováZVIIGlobal IT Centerano
KarolinaMelichárkováZVII2BWINNER TEAMano
OlgaMusilováZVIIFavorit Brnoano
PavlínaPoláčkováZVIIAK Drnoviceano
KlaudieSasováZVIIano
TerezaŠevčíkováZVIIVeslařský klub Hodonín
TerezaŠmerdováZVIIGlobal IT Centerano
EvaTihlaříkováZVIIano
IvaVidékováZVIIano
ApolenaŽákováZVIISKT Brankoviceano
LucieBerkováZVIIIano
Lucie FialováFialováZVIII
KateřinaKlakurkováZVIIIAD Teamano
SvatavaPráchynskáZVIII
BarboraSaninovaZVIIISK Rudá hvězda Kroměříž/ Irongroup BMPG
LucieVaculováZVIIIRUN&MUM
Jarmila SlavíčkováSlavíčkováZXRSFKano
  • Autotransport Matuštík s.r.o.
  • Elektro-pegas, s.r.o.
  • Golf hotel Austerlitz
  • KF GIPS, s.r.o.
  • KPK autoopravna s.r.o.
  • Hospůdka U dvou kapříků
  • CMC Heating, s.r.o.
  • Fit Studio Slavkov
  • Jan Martinek Photography
  • SHOCart
  • Tomáš Hájek Photographer
  • Kaláb
  • Cyklo Kyjovský
  • ONEbit hosting - domény, webhosting, servery
  • Slavkovský pivovar
  • iMi Partner, a.s.
  • Nářadí Slavkov, s.r.o.
  • město Slavkov u Brna
  • Junák Slavkov u Brna
  • restaurace Na Hradbách
  • PneuSlavkov

Běh Slavkovem '22

Archiv akcí