Austerlitz Adventure

Austerlitz Adventure Facebook Austerlitz Adventure RSS Austerlitz Adventure YouTube Channel

Seznam přihlášených na Běh Slavkovem 2018

Na této stránce můžete naleznout seznam přihlášených na letošní ročník Běhu Slavkovem. Také si zde můžete zkontrolovat, zda Vaše startovné v pořádku dorazilo na náš účet.

Dospělí hlavní závod – 10 km

jménopříjmeníkategoriesportovní klubzaplatil/a
ŠtefanŠimekMIXZOD Němčice nad Hanou
LiborTesařMVAtletika Slavkov u Brna
LukášZrotalMV
JosefGondaMV
JakubNavrátilMVIAtletika Slavkov u Brna, z.s.
LubošŠtáglMVI
AdamMihalovMVIPrešov
PavelHanákMVI
RomanStejskalMVIOrvo
JánDzurendaMVI#GLADIATORRACETEAM
JosefKřížkaMVIAtletika Slavkov u Brna, z.s.
MartinHráčekMVISVVAT
MartinNešporMVI
PavelHudečekMVI
PetrFriedeMVI
OndrejCinekMVI
JosefKučeraMVIKucera bike team
PetrSpálovskýMVISlavkov u Brna
IvoGrégrMVI
IvanUrbánekMVIHostěrádky – Rešov
VítKotolanMVIzkusím to 🙂
JanMartinekMVI
MiroslavKupčíkMVIIIndividual Slavkov u Brna
LiborEliášMVIISlavkov u Brna
TomášHrňaMVIIAtletika Slavkov u Brna, z.s.
MichalKřížkaMVIIMAMIBIKE
ZdeněkProvazníkMVIIOrel Vyškov
VladimírUhliarMVII
PavelČepánMVII
PetrTaušMVIIOrel Vyškov
PetrNěmecMVII
JiříOšmeraMVII
MilanŘedinaMVIIMK Prostějov
MichalBoudnýMVIIMěNV Slavkov u Brna
PetrKraváčekMVII
BobFialaMVII
PetrŽižlavskýMVIIPedagogové Slavkov
PetrHalasMVIIAK Drnovice
OndraVéghMVIIIÚjezd u Brna
MilošDušánekMVIII
JiříLónMVIIIamatér
VítězslavČermákMVIIIMěsto Šlapanice
JiříBeránekMVIIIKodokai Brno
jiříbubenikMXlrs vyskov
AnnaHalasováZVOrel Vyškov
KateřinaHronováZVI
IvaKřížkováZVI
EvaHubáčkováZVI
LenkaVenerovaZVIAlfa Tri Team
IvaZádrapováZVI
MartinaPolováZVI
HanaVičarováZVI
RenataNěmcováZVI
MartinaZezulováZVI
MarkétaKřivánkováZVI
DitaMatuchováZVIAusterlitz Adventure
MiroslavaMurrayZVIRozbehame Uherske Hradiste
LucieFialováZVI
Martina KřížováKřížováZVII
IvonaHégrováZVIIValím Valím Hostěrádky
DášaZrotalováZVII
SvětlanaPetříkováZVII
ŠárkaVodičkováZVII
BarboraPoláčkováZVII
EvaOubělickáZVIISlavkov u Brna
HanaPelzováZVIII
DagmarKulichováZVIII

Dospělí vedlejší závod – 5 km

jménopříjmeníkategoriesportovní klubzaplatil/a
JanDMV
FilipDvořákMV
AlešKřížMVI
RomanUrbánekMVIVálečci
KarelKřížekMVI
RobinChaloupkaMVI
LubošTomšíkMVI
TomášKučeraMVI
HonzaLudvíkMVIIBĚHNY Z NEHVIZD
DavidZádrapaMVII
DaliborDaleckýMVII
RobertLöfflerMVIII
MichaelaStránskáZV
AnnaRandýsováZV
AnnaOšmerováZV
AnnaAdámkováZVI
VandaJanáčkováZVISlavkov u Brna
VeronikaMachalováZVIMattoni Freerun: Brno – Mariánské údolí
JolanaStejskalováZVI
VeronikaMachalováZVIBrno
KateřinaČervinkováZVI
RenátaSuchánkováZVI
PavlaLeznarováZVI
AnetaSouškováZVI
VeronikaPoláškováZVI
JanaSpáčilováZVI
AndreaSmažákováZVI
LjubaKonupkováZVI
DvořákováKláraZVI
AnežkaDaňkováZVI
MarcelaMrázová ČernáZVI
ŠárkaNěmcováZVIBrno
EliškaSýkorováZVI
IngridFormanováZVI
MichaelaMinarikovaZVI
ZdeňkaFlajšingerováZVII
LenkaSmažákováZVII
RadkaZellerováZVII
DanaRotreklováZVII
BarboraStackeováZVII
LeonaNovákováZVII
JolanaStejkslaováZVIII

Děti

jménopříjmeníkategoriesportovní klubzaplatil/a
ŠtěpánMaleňákMI
JosefGrecMIOrel Vyškov
AdamRandýsekMI
NicolasPolášekMI
MaxmiliánSpáčilMI
TadeášHaufMI
KryštofKrejčíkMIAHA Vyškov
DanielMrázMI
AdamČižmárMIAtletika Slavkov u Brna
JakubSýkoraMI
VáclavMüllerMI
AlexHonsMIIGrupa Myslínka
LukášHrňaMIIAtletika Slavkov u Brna, z.s.
RafaelProvazníkMIIOrel Vyškov
JiříJuráčekMII
PetrČejkaMII
VojtěchPolaMII
DenisBalákMII
TomášOšmeraMIIAtletika Slavkov u Brna
JanSlavíkMIII
FilipHrňaMIIIAtletika Slavkov u Brna, z.s.
GabrielProvazníkMIIIOrel Vyškov
DominikGargošMIII
PetrKuceraMIIIfotbalovy klub Slavkov
PetrOdehnalMIIIAtletika Slavkov u Brna
JanMarekMIIIAtletika Slavkov
MatějKrálíkMIIIAtletika Slavkov
LukášOdstrčilMIII
LeoBerkaMIIISKT Brankovice
MartinJelínekMIV
LukášBokMIVAtletika Slavkov u Brna
RichardMachálekMIV
ArnoštOšmeraMIV
MartinaStaňkováZI
EmaJaníkováZIAtletika Slavkov u Brna
LauraHanákováZI
LucieKrátkáZI
KarinČejkováZI
MichaelaKotolánováZI
NikolGondováZI
ŽofieKraváčkováZI
ZuzanaFialováZI
AnežkaHalasováZIOrel Vyškov
KarolínaMinarikovaZI
TerezaHynštováZI
TerezaLužováZIIAtletika Slavkov u Brna
KristýnaSlavíkováZII
DominikaBrandejskáZIIAtletika Slavkov
MarieKrátkáZII
AnnaVránováZII
AlžbětaVránováZII
DominikaKotolánováZII
MarikaHráčkováZII
EsterKučerováZII
LucieKučerováZII
EmaCharvátováZIIATK Šlapanice
AnnaČižmárováZIIAtletika Slavkov u Brna
TerezaHořavováZIIAtletika Slavkov
JulieFialováZIIAtletika Slavkov u Brna
MajaTomanováZIIOrel Vyškov
MichaelaBoudnáZII
ZinaJaníkováZIIIAtletika Slavkov u Brna
RozálieMaleňákováZIII
ErikaSpáčilováZIII
BetySuchomelováZIIIatletický klub AHA Vyškov
RozálieZávodnáZIIIAtletika Slavkov u Brna
AlexandraDurákováZIIIAtletika Slavkov
AlžbětaZrotalováZIII
MariePetříkováZIII
AnetaTaušováZIIIOrel Vyškov
KristýnaSlaninováZIIIGlitter Stars
PetraHoloubkováZIIIAtletika Slavkov
NatálieGubalováZIIIGlitter stars slavkov
AnnaMičánkováZIIISk Speed Brno
StelaTomanováZIIIOrel Vyškov
LauraTomšíkováZIV
SarahVinklerováZIV
KristýnaHráčkováZIV
AdélaCharvátováZIVTJ Sokol Šlapanice
EmaOšmerováZIV
  • Autotransport Matuštík s.r.o.
  • Elektro-pegas, s.r.o.
  • Golf hotel Austerlitz
  • KF GIPS, s.r.o.
  • KPK autoopravna s.r.o.
  • Hospůdka U dvou kapříků
  • CMC Heating, s.r.o.
  • Fit Studio Slavkov
  • Jan Martinek Photography
  • SHOCart
  • Tomáš Hájek Photographer
  • Kaláb
  • Cyklo Kyjovský
  • ONEbit hosting - domény, webhosting, servery
  • Slavkovský pivovar
  • iMi Partner, a.s.
  • Nářadí Slavkov, s.r.o.
  • město Slavkov u Brna
  • Junák Slavkov u Brna
  • restaurace Na Hradbách
  • PneuSlavkov

E-shop

Archiv akcí

Ztráty a nálezy