Austerlitz Adventure

Austerlitz Adventure Facebook Austerlitz Adventure RSS Austerlitz Adventure YouTube Channel

Seznam přihlášených na Běh Slavkovem 2019

Na této stránce můžete naleznout seznam přihlášených na letošní ročník Běhu Slavkovem. Také si zde můžete zkontrolovat, zda Vaše startovné v pořádku dorazilo na náš účet.

Dospělí hlavní závod – 10 km

jméno příjmení kategorie sportovní klub zaplatil/a
Bohuslav Doňar MIX Sokol Královo Pole
Oldřich Seifer MIX
Štefan Šimek MIX ZOD Němčice nad Hanou
Štefan Šimek MIX ZOD Němčice nad Hanou
Jakub Doleček MV
Josef Gonda MV
Ondřej Pokorný MV TJ Znojmo
Patrik Bejček MVI Runningzone Brno
Jan Beránek MVI
Michal Blaha MVI BT Velká Bíteš
Jakub Brojáč MVI
Jakub Brojáč MVI
Michal Dvořák MVI
Ján Dzurenda MVI #GLADIATORRACETEAM
Jindřich Galata MVI
Ivo Grégr MVI
Pavel Herman MVI
Michael Hošek MVI
Tomáš Houserek MVI Český běžecký klub
Martin Hráček MVI SVVAT
Tomáš Hubáček MVI
Jakub KALINEC MVI
Josef Koláček MVI
Jaroslav Kovar MVI
Tomáš Kučera MVI TKphotography.cz
Tomáš Maloň Maloň MVI Predator workout Brno
Petr Malounek MVI
Lukáš Matějka Matějka MVI Serpentiny
Peter Medveď MVI
Stanislav Mixa MVI
Vladimír Pechmann MVI
Jan Pivec MVI HAL 3000
Miloš Ráboň MVI
Jaroslav Řezáč MVI Páni
Luboš Štágl MVI
Tomáš Švec MVI
Ivan Urbánek MVI
Adam Valovič MVI
Zdeněk Zeman MVI
Michal Boudný MVII
Igor Čech MVII Recoil.CZ
Radek Červinka MVII
Vlastimil Durák MVII
Libor Eliáš MVII
Bob Fiala MVII
TOMAS FLORIAN MVII AVENIER
Josef Gonda MVII
Karel Cholasta MVII Sparťan Otrokovice
Luděk Jedlička MVII
Lubomír Kuda MVII Hrušovany nad Jevišovkou
Jiří Ošmera MVII
Lukáš Pecka MVII SK Architektura
Jiří Rudolf MVII
Milan Ředina MVII MK Prostějov
Rudolf Šífrik MVII Daikin Brno
Vladimír Uhliar Uhliar MVII
Tomas Vaculka MVII TLRR
Radomír Zemánek MVII
Petr Žižlavský MVII Pedagogové Slavkov
Tomáš Horký MVIII KOS TJ Tesla Brno
Lubomír Kachyňa MVIII TJ Liga 100 Olomouc
Pavel Kliment MVIII RIS
Miroslav Kupčik MVIII De Heus team
Jiří Lón MVIII
Pavel Nosek Nosek MVIII ASK Slavkov
Ondra Végh MVIII Újezd u Brna
Jiří Bubeník MX orel Vyškov
Jarmila Smerdova ZIX
Vendula Polachová ZV AK Drnovice
Sarah Vinklerová ZV Atletika Slavkov u Brna
Kateřina Zemánková ZV Atletika Slavkov u Brna
Zuzana Bílová ZVI
Tereza Bodečková ZVI SRTG Vyškov
Denisa Ciesarová ZVI
Vendula Dostálová ZVI HAL 3000
Monika Dúcka Dúcka ZVI
Lucie Fialová ZVI
Martina Forštová ZVI
Markéta Hošková ZVI
Kateřina Hronová ZVI
Eva Hubáčková ZVI
Zuzana Huťová ZVI
Mária Jaklovská ZVI Mrs.Sporty Purkersdorf
Viera Klimešová ZVI Mrs.Sporty Purkersdorf
Markéta Koblihová ZVI
Heidi Kočí ZVI
Adela Kočí ZVI
Alžběta Krejčí ZVI
Lucie Kubová ZVI Sestřenky v běhu ♥
Ivana Ludwigová ZVI Sestřenky v běhu ♥
Zuzana Novotná ZVI
Jana Olbertová ZVI
Jana Rudolfová ZVI
Veronika Schönová ZVI
Jana Smutná ZVI WilliJemSe
Lenka Staníčková ZVI
Monika Andrlová ZVII
Kateřina Doubková ZVII
Helena Grauerová ZVII
Iva Klosnarová ZVII
Hana Kočí ZVII
Martina Křížová ZVII
Zuzana Milatová ZVII
Markéta Němcová ZVII
Renáta Oršuliaková ZVII
Světlana Petříková ZVII
Marcela Procházková ZVII
Monika Rusínová ZVII
Denisa Trněná ZVII
Martina Valíčková ZVII
Petra Zemánková ZVII
Dáša Zrotalová ZVII
Hana Pelzová ZVIII
Jolana Stejskalova ZVIII

Dospělí vedlejší závod – 5 km

jméno příjmení kategorie sportovní klub zaplatil/a
Svatopluk Matustik MIX
Jan Dalecký MV
Peter Dúcky MV
Marek Cibulka MVI WilliJemSe
Adam Hrabovský Hrabovský MVI
Patrik Januš MVI
Martin Juchelka MVI
Zbyněk Marada Marada MVI
Pavel Mikes MVI
Pavel Pektor MVI
Jaroslav Stolařík MVI
Dalibor Dalecký MVII
Přemysl Horáček Horáček MVII
Libor Knotek MVII
Rostislav Lev MVII Veselí nad moravou
Pavel Matyáš MVII
Jiří Nejezchleba MVII
Jindřich Novák MVII
Richard Stojar MVII
Bohuslava Divácká ZIX
Barbora Kučerová Kučerová ZV
Anna Ošmerová ZV
Ema Ošmerová ZV
Simona Palušová ZV
Veronika Rusínová ZV Čiba sport
Oxana Begunova ZVI
Martina Eliášová ZVI
Vanda Eliášová ZVI
Ingrid Formanová ZVI
Pavlína Hodová ZVI
Jana Horáčková ZVI
Jana Hrudova ZVI
Tereza Juchelkova ZVI
Simona Koreňová ZVI
Lucie Kotasová ZVI
Michaela Kousalová ZVI WilliJemSe
Pavla Lecianova ZVI
Radka Matějková Matějková ZVI
Radka Mikešová ZVI
Jana Pospíchalová ZVI
Ivana Pračková ZVI
Svatava Práchynská ZVI
Karolína Rybková ZVI
Kateřina Slezáčková ZVI
Eva Staňková ZVI
Lenka Stefanova ZVI
Vendula Šífriková ZVI Sulko Brno
Renata Šobová ZVI
Renata Šobová ZVI
Alena Vetchá ZVI
Hana Vyklická ZVI
Dagmar Zítková ZVI
Lenka Červinková ZVII Slavkovské ženy v běhu
Danka Dúcka ZVII
Květoslava Hubáčková ZVII Enjoy
Nikola Hvižďová ZVII
Lenka Klementová ZVII Enjoy
Hana Klimentova ZVII RIS
Dana Krejčí ZVII Enjoy
Monika Odehnalová ZVII
Kristina Pavézková Vodičková ZVII
Barbora Stackeová Stackeová ZVII
Hana Vrbová ZVII AA
Hana Studeníková ZVIII Enjoy

Děti

jméno příjmení kategorie sportovní klub zaplatil/a
Vilém Pivec MI HAL 3000
Matouš Práchynský MI
Jakub Sonnek MI
Dominik Szajer MI
Matouš Vaculín MI
Filip Zemánek MI Favorit Brno
Adam Čižmár MII Atletika Slavkov
Filip Fiala MII
Lukáš Hrňa MII Atletika Slavkov u Brna
Jiří Juráček MII Pravá Juráčkovská
Lukáš Knapec MII Atletika Slavkov
Adam Konečný MII Atletika Slavkov u Brna
Štěpán Maleňák MII Atletika Slavkov
Ondra Minks MII
Rafael Provazník MII OREL Vyškov
Mikuláš Stojar MII
Samuel Tišnovský MII
Timon Truksa MII
Filip Valíček MII
Jakub Burian MIII Atletika Slavkov u Brna, z.s.
JONÁŠ FLORIAN MIII SK SLAVKOV U BRNA
Petr Minks MIII AC Slavkov u Brna
Petr Odehnal MIII Atletika Slavkov u Brna, z.s.
Tomáš Ošmera MIII Atletika Slavkov u Brna
Patrik Slabý MIII Orel Křenovice
Jan Slavík MIII AC Moravská Slavia Brno
Marek Šob MIII
Adam Valíček MIII SK Speed
Daniel Vyklický MIII
Jan Zaoral MIII Atletika Slavkov u Brna
Daniel Zemánek MIII Favorit Brno
Leo Berka MIV SKT Brankovice
Lukáš Bok MIV Atletika Slavkov u Brna
Jan Červinka MIV
Filip Hrňa MIV Atletika Slavkov u Brna
martin jelínek MIV beach volleyball slavkov
Arnošt Ošmera MIV
Gabriel Provazník MIV OREL Vyškov
Ondřej Šimek MIV Atletika Slavkov u Brna
Gabriela Boudná ZI
Valentýna Doubková ZI
STELLA FLORIANOVÁ ZI
Beatrice Hodová ZI
Emilly Holková ZI Atletika Slavkov
Beátka Horáčková ZI
Ida Janíková ZI Atletika Slavkov u Brna
marie jelínková ZI
Petra Juráčková ZI Pravá Juráčkovská
Simona Kusalová ZI Atletika Slavkov u Brna
Lea Matuštíková ZI
Anna Nováková ZI
Matylda Práchynská ZI
Anna Pudelková ZI AC Moravská Slavia
Kristýna Slavíková ZI AC Moravská Slavia Brno
Jitka Špačková ZI
Ema Burianová ZII
Petra Černá ZII
Adéla Červinková ZII Atletika Slavkov u Brna
Julie Fialová ZII Atletika Slavkov u Brna
Zuzana Fialová ZII
Ema Janíková ZII Atletika Slavkov u Brna
Barbora Klementová ZII
Tereza Lužová ZII Atletika Slavkov u Brna
Natalie Pischová ZII Atletika Slavkov
Kristýna Slavíková ZII
Martina Staňková ZII
Sofie Stefanova ZII
Michaela Boudná ZIII
Vanesa Červinková ZIII Atletika Slavkov u Brna
Anna Čižmárová ZIII Atletika Slavkov
Viktorie Doubková ZIII
Alexandra Duráková ZIII Atletika Slavkov u Brna
Ema Charvátová ZIII ATK Šlapanice
Zina Janíková ZIII Atletika Slavkov u Brna
Alena Kusalová ZIII Atletika Slavkov u Brna
Rozálie Maleňáková ZIII Atletika Slavkov
Nela Nevoránková ZIII Atletika Slavkov u Brna
Anne-Marie Stojarová ZIII
Nikol Šobová ZIII
Odeta Truksová ZIII
Michaela Drápalová ZIV Orel Křenovice
Petra Holoubková ZIV Alletika Slavkov
Julie Kachlířová ZIV
Ema Klimentova ZIV RIS
Zuzana Klimentova ZIV RIS
Monika Majárková ZIV
Lucie Slabá ZIV Orel Křenovice
  • Autotransport Matuštík s.r.o.
  • Elektro-pegas, s.r.o.
  • Golf hotel Austerlitz
  • KF GIPS, s.r.o.
  • KPK autoopravna s.r.o.
  • Hospůdka U dvou kapříků
  • CMC Heating, s.r.o.
  • Fit Studio Slavkov
  • Jan Martinek Photography
  • SHOCart
  • Tomáš Hájek Photographer
  • Kaláb
  • Cyklo Kyjovský
  • ONEbit hosting - domény, webhosting, servery
  • Slavkovský pivovar
  • iMi Partner, a.s.
  • Nářadí Slavkov, s.r.o.
  • město Slavkov u Brna
  • Junák Slavkov u Brna
  • restaurace Na Hradbách
  • PneuSlavkov

E-shop

Archiv akcí